חזון האקדמיה

"אקדמיית שחמט צריח לבן" דוגלת בחינוך דור אנשים חושבים, הוגי דעות בעלי שאיפה למנהיגות ומצוינות. האקדמיה הוקמה על ידי מייסדיה מהסיבה שניסיון המשחק הרב בשחמט תרם רבות בחייהם האישיים, על כן אלו סוברים כי ההצלחה מקורה בילדות ושיש להקנות בסיס איתן לתלמידים, בסיס זה ישמש וילווה אותם לאורך כל חייהם.

אלכסנדר אלכין

“השחמט תרם רבות לעיצוב אישיותי. בראש ובראשונה השחמט מלמד להיות אובייקטיבי. ניתן להפוך לאמן גדול בשחמט רק דרך הכרת טעויותינו ומגרעותינו. בדיוק כמו בחיים”

ה”אני מאמין” שלנו

"אקדמיית שחמט צריח לבן" הינה אקדמיה פרטית. אנו שמים דגש עליון על איכות חומרי הלימוד וסביבת לימוד נאותה ומקצועית, בנוסף אנו משתמשים בציוד חדשני. צוות מדריכי האקדמיה עוברים מבחני התאמה נוקשים וקפדניים, וכולם כאחד בעלי ניסיון רב בהדרכת שחמט לילדים ונוער.

מייסדי האקדמיהארטיום סונדלזון

מייסד | COO
יזם ומייסד סטרטאפים בין לאומיים
ארטיום החל לשחק שחמט בגיל 4 וזכה פעמיים באליפות ישראל בשחמט לקבוצות לתלמידי בית ספר בגילאים 14-15. כיום הינו מייסד חברות טכנולוגיה מובילות בשוק הבינלאומי כגון Inova Diamonds פיתוח מערכות מסחר ביהלומים, Paasweb פיתוח מערכות טכנולוגיות ו-Greenskygames פיתוח משחקי מובייל.
“משחק השחמט עזר לי רבות בחיים בכלל ובעסקים בפרט, הן בקבלת החלטות חשובות והן בהבנת המצב הקיים”.

טגיר ממין

מייסד | ראש צוות ההדרכה
מדריך מקצועי וסופר שחמט
טגיר החל לשחק שחמט בגיל 5 וכבר בגיל 10 קיבל דרגת “מועמד לאמן” וזכה באליפויות שחמט ברוסיה וישראל. טגיר מדריך שחמט מקצועי מזה 7 שנים ותלמידיו קטפו זכיות באליפויות ותחרויות, ואף במהלך השנים ליווה את תלמידיו לאליפויות אירופה בשחמט. בנוסף הינו מחבר ספרי שחמט מקצועיים לילדים, ושותף לפיתוח אסטרטגיות לימוד חדשניות לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז.
“בזמן עבודתי עם ילדים, אני רואה כיצד משחק השחמט עוזר להם בלימודים ובחיים, אני מאמין כי לכל ילד יש כשרון וחובת המדריך לזהות אותו, ולכוון את הילד להצלחה”.